Tesettüre Uygun H&M Kombinleri

0

H&M 2017 koleksiyonunda bulunan ürünlerden tesettür kombin yapmayı öğrenin. İşte tesettüre uygun en farklı H&M kombinleri


Herkesin ulaşabileceği bir marka olan H&M’in 2017 sezonuna ait ürünlerinden tesettür uygun olan birbirinden şahane ve tarz 6 farklı kombinini sizlerle paylaşıyoruz. H&M 2017 koleksiyonuna ait bu ürünlerden sizin stilinize uygun bir kombinin muhakkak olabileceğini düşünüyorum.

Hm-2017-sonbahar-kombini

Kahverengi parka bu kombinin star parçası olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu rengin 2017 sezonunun trendi olduğunu unutmayın. Bu kombinde boyfriend H&M pantolon, askeri yeşil şal ve çantanın kahverengine ne kadar yakıştığını görebilirsiniz.


 

Hm-2017-bahar-kombini

Pudra ve grinin uyumunu hepimiz çok seviyoruz. Pudra hırkanın içine beyaz bir gömlek giymek kim istemez ? Gri çanta ve gri ayakkabı bu kombinin tamamlayıcı parçalarından. 2017’de gri tonlarını kombinlerinizde muhakkak deneyin.

Hm-2017-klasik-kombini

Siyah renk dört mevsimde vazgeçilmez renkler arasında. Kombindeki işlemeli tunik 2017 sezonun favorilerinden olduğunu söylemek isterim. Siyahı kırmak adına sizde görseldeki gibi bordo bir şal ile kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz.

Hm-2017-kombin

Açık gri uzun triko elbise bence bu kombinin star parçası diyebilirim. Boyu uzun olduğu için dar paça kot pantolon tercih edilebilir. Bu kombini 2017 sezonunun favori parçası olan bir sırt çantası tamamlıyor. İnanılmaz bir rahatlık, sizde mutlaka bir sırt çantası edinin.

Hm-2017-bomber-ceket-kombini

Plise etekleri biz bu sezon çok sevdik. Mevsim geçilerinde bu tarz bir plise eteği kombinlerinizde kullanabilirsiniz. H&M’in bu kombininde yeşil tonlarına kahverengi çanta ve bot eşlik ediyor.

Hm-tesettur-kombini

H&M’in ürünlerinden olan bu son kombinde desenli tunik en dikkat çeken parçadır. Bordo ağırlık bir kombin yaparsanız resimdeki gibi sizde sarı tonlarını ikinci renk olarak kullanabilirsiniz. Böyle bir kombinde çanta ve ayakkabılarınızı ton sür ton kullanmayı tercih edin.

Not: Ürünler H&M, kombinler ise Türkan Eraslankılıç’a aittir.
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş