En Favori 2018 Gelin Ayakkabısı Modelleri

0

Gelinliğinize şıklık katacak 2018’in en favori gelin ayakkabılarını detaylandırıyoruz. İşte göz kamaştıran gelin ayakkabıları


2018 yılı itibariyle düğün sektöründe artan bir hareketlilik gözümüze çarpıyor. Bu artan hareketlilik gelin ayakkabılarında da gözümüze çarpıyor. 2018 gelin ayakkabısı modellerine genel bakış atacak olursak, çeşitliliği görüp, seçimlerimizi de şekillendirebiliriz. Artık belli kurallara ya da standartlara uymak gerekmiyor. Gelinin zevkleri daha da fazla ön plana çıkıyor. Bunu gelin ayakkabılarında da görebiliyoruz.

Gelin ayakkabısı 1

Sade Modeller 2018’in Favorisi

Örneğin, duvaklı, taşlı ve yazılı gelin ayakkabıları geride kaldı. Artık gelinler daha sade ve daha zarif tasarımları tercih ediyor.


 

Gelin ayakkabısı 2

Bilekten bağlanan, burnu açık sandaletler bile göz alıcı birer gelin ayakkabısı haline gelebiliyor. Diğer taraftan renkli tasarımlar da tercih ediliyor. Özellikle altın ve gümüş renkli ayakkabılar, gelinliğin altında ışıl ışıl ve dikkat çekici görünüyor.

Gelin ayakkabısı 5

Payetler ve Püsküller 2018 Gelin Ayakkabılarında Ön Plana Çıkıyor

Beyazdan vazgeçemeyenlerde ise sandaletlerin bilek bağcıklarındaki taşlar, danteller ve işlemeler adeta bir tasarım harikası gibi görünüyor. Bu yıl süslemelerde taşların, dantel ve boncuk işlemelerin biraz daha geri planda kalırken payetten püsküle farklı malzemelerin kullanıldığı görülüyor.

Gelin ayakkabısı 12

Kısacası 2018 yılı gelinlerin özgürlük yılı olacak gibi görünüyor. 2018 gelin ayakkabısı modellerine genel bakışta da bunu anlamak mümkün. Çünkü tasarımlarda büyük bir çeşitlilik söz konusu…

Gelin ayakkabısı 3

Ayakkabıların topuk türü ya da topuk yüksekliği ne olursa olsun, ışıltının elden bırakılmadığı aşikâr. Yani sade bir model tercih edilse bile bu kez gümüş ya da altın renkleri hareketlilik katıyor.

Gelin ayakkabısı 7

2018 gelin ayakkabıları ile ilgili olarak son söyleyebileceğimiz şey ise çocuksu detaylara yer olmadığı yönünde. Renkli çizimler, karikatür tarzı detaylar ya da gelin duvağına artık gelin ayakkabılarında yer yok. Buna göre seçimler yapmanızda fayda var.

Gelin ayakkabısı 8

Seçim Yaparken Gelinlik Modelinizi Dikkate Alın

2018 yılı gelin ayakkabıları bu kurallar çerçevesinde seçilmelidir. Aslında çok da bir kural söz konusu değil elbette. Ama trendleri takip edebilmek 2018 yılının şık gelinleri arasında yer alabilmek demektir.

Bu yazıyı okuyanlar Tesettür Gelinlik Modelleri 2018 Trendleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Gelin ayakkabısı yazlık

Siz de bunu elde edebilirsiniz. Gelinliğinizin tarzı doğrultusunda seçiminizi yapabilir, en güzel gelin ayakkabısına sahip olabilirsiniz. Gelinlik seçimi kadar önemli bir konu olan gelin ayakkabısı konusunu da böylece kolay bir şekilde çözecek, güzel hatıralar inşa edeceksiniz.

Gelin ayakkabısı 9 Gelin ayakkabısı 15 Gelin ayakkabısı 14 Gelin ayakkabısı 13 Gelin ayakkabısı 11 Gelin ayakkabısı 10 Gelin ayakkabısı 6

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş