fbpx

Yeşilden Vazgeçme

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !


Biz bayanların bir çok ortak noktası vardır. Hangi bayana sorarsanız sorun yeşili sevmeyen yoktur. Yeşil rengini o kadar çok benimsemişizdir ki o rengin hayatımızdan çıkmasına imkan yoktur. Çünkü yeşil doğadır ve durudur. Tarif ederken bile içimizde kelebekler uçuşur. Yeşilin her bir tonu insana ve canlıya huzur verir. Bu kadar güzel olan bir renk peki biz bayanların giyimine ve yeşil rengin hangi renkle uyum sağlayacağına sizlere belirtelim.

Yeşil tesettür etek kombini
Yeşil tesettür etek kombini

Yeşile Uyumlu Renkler

Yeşil renk kendi kategorisi içinde bir çok renge sahiptir. Su yeşili, zümrüt yeşili gibi bir büyük yeşil ailesini oluşturmaktadır. Dolayısıyla kombin çeşitlerini de artırmaktadır. Yeşilin koyu tonu olan zümrüt yeşili ve yaprak yeşiline uygun olan renkler saman sarısı, bej ve siyah gibi renklerle inanılmaz bir uyum sağlamaktadır. Su yeşili olan yazın vazgeçilmez rengine uyumlu renkler ise sarı, pudra pembesi, mor ve mavi hem farklılık gösterir hem de hoş bir uyum sağlar. İddialı olmak istiyorsanız su yeşilini çingene pembesi ile kullanabilirsiniz.

Açık yeşil tesettür kombin
Açık yeşil tesettür kombin

Yeşilin en kolay rengi tabi ki de açık yeşildir. Kombine uyumlu renkleri oldukça fazladır. Siyah renkten tutun aklınıza gelebilecek şeftali tonları ve pudra tonlarına kadar her renkle uyum sağlamaktadır. Bir başka olan yeşil rengimizde mint yeşilidir. Bu renge uygun renkler ise lacivert, vizon, şeker pembesi, krem ve sümbül renkleri uyum sağlamaktadır. Biraz da haki yeşilinde bahsedelim.


 
Asker yeşili tesettür kombin
Asker yeşili tesettür kombin

Haki yeşilinin bir diğer adı da asker yeşili olarak geçmektedir. Her renge yakışan bir yeşil tonudur. Haki yeşiline en uyumlu renk ise altın sarısıdır. Aynı zaman da petrol yeşiline en uygun rengimiz ise hardal sarıdır. Ne kadar zıt bir renk olsa da gayet uyumlu renklerdir.

Yeşil kışlık ceket kombini
Yeşil kışlık ceket kombini

Tarzınızı Oluşturun

Fıstık yeşiline uygun ve uyumlu renkler ise bordo, lacivert, turuncu ve beyaz gibi renkler sizi olduğunuzdan daha fazla iddialı gösterecektir. Yazın fıstık yeşili ile kremi yan yana getirdiğiniz zaman inanılmaz şık bir kadın olacaksınız. Sadece kıyafet kombini ile değil evinizin rengi de bu renkler ile boyar iseniz hem sizi hem de evinize gelen misafirleri oldukça içini aydınlatacaktır. Yeşil renk aynı zamanda umudu ve huzuru temsil ettiğini de unutmayalım. Büyük bir renk ailesi olan yeşili sizlerle beraber incelemiş olduk. Sizleri bu konuda yardımcı olmak istedik.

Yeşil renk tesettür kombin resimleri

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla