Gelin Saç Modellerinde 2018 Trendleri

0

2018 Senesinde Gelinlerin Saçları Nasıl Olacak? Birbirinden yeni harika gelin saç modelleri sizleri bekliyor.


Havaların ısınması ile birlikte bir yuva kuracak olan çiftlerin de düğün mevsimleri başlamış oldu. Gelin adayları bu özel günlerinde en güzel gelinlikleri giyip, en güzel makyajları yaparak sevdikleri ile birlikte bu günü kutlamak istiyorlar.

Gelin Saç Modelleri 2018 1

En güzelini bulmak da her zaman kolay olmuyor tabii ki. Bir yandan düğün hazırlıkları, konuklara davetiye hazırlanması, bir yandan gelinlik seçimi, ev eşyası bulunması derken her şey birbirine girebiliyor.


 

Gelin Saç Modelleri 2018 3

Gelin adaylarımızın bu tatlı telaşını bir nebze de olsa azaltmak için 2018 senesinde nasıl saç modelleri yapabileceklerine dair onlara fikir vermek istedik.

Gelin Saç Modelleri 2018 4

Yaz aylarında yapılacak bir düğün ise, gelin adaylarının saçlarının arasına atılacak sarı veya bakır ışıltılar güneş batarken gelin adaylarımızın güzelliğine güzellik katacak bir tercih olacaktır. Düz renkler yerine, ombreler de tercih edilebilir.

Gelin Saç Modelleri 2018 5

Gelinlik tercihine göre saçlara verebileceğiniz şekiller konusunda aslında tamamen özgürsünüz. Sade ve elbise tarzında bir gelinlik tercih ettiyseniz saçlarınızı kalın su dalgası olacak yaparak omuzlarınıza salabilirsiniz.

Gelin Saç Modelleri 2018 14

Bohem bir hava katmak için saçlarınızın arasına iliştireceğiniz bir beyaz gül sizi müthiş gösterecektir. Bunun dışında alın bantları da bohem hava katmanızda size yardımcı olabilir.

Gelin Saç Modelleri 2018 6

Topuzdan vazgeçemeyenler için önerimiz dağınık topuz yaptırmaları. Saçlarınızı enseden ördürdükten sonra bu örgülerdeki saçlarınızı genişletebilirsiniz. Örgülerin arasına ufak çiçekler ve boncuklu tokalar koyarak süslemelerini tamamlayabilirsiniz.

Gelin Saç Modelleri 2018 7

Topuzlarınızı daha şık göstermek için de incili saç taraklarından yardım alabilirsiniz. Sade ve ince taçlar da saçlarınızda çok güzel duracaktır.

Gelin Saç Modelleri 2018 8

Duvak kullanacak gelin adayları mutlaka topuz modellerini seçmeli. Ancak topuzlarınızı tercih ederken aşağıdan olmasına dikkat edin. Yukarıdan yapılan topuklar bozulmaya daha müsaittir.

Gelin Saç Modelleri 2018 9

Farklı bir tarz isteyen gelin adayları için ise önerimiz saçlarını yarım toplatmaları. Saçlarınız ne kadar sade olsa da doğru aksesuar seçimleri ile eşsiz bir gelin saçına sahip olabilirsiniz.

Gelin Saç Modelleri 2018 10

İlla dışarıdan satın almanıza bile gerek yok, hazır papatyalar da baharın sevimli kokusunu bizlere taşırken onlardan yardım alın.

Papatyalardan yapmış olduğunuz çiçekten tacı başınıza konumlandırmanız bile sizin güzelliğinizin öne çıkmasına yeterli olacaktır.

Bu yazıyı okuyanlar 2018 Tesettür Gelin Başı Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Gelin Saç Modelleri 2018 11 Gelin Saç Modelleri 2018 12 Gelin Saç Modelleri 2018 13 Gelin Saç Modelleri 2018 14

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş