fbpx

2018 Tesettür Gelin Başı Modelleri

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

2018 tesettür gelin başı modelleri yeni gelin adaylarının başını döndürüyor. İşte yeni sezon harika gelin başı modelleri


Tesettür genelde kapalı olan bayanların tercih ettikleri ve çok memnun olup hep aldıkları modeller arasındadır. Bu modeller yer an çıkabilen modellerle aynı kefeye koyulabilir, çünkü bu model her an gelişmeye açık veya düzenlenmesi için bir sakınca olmayan modelleme türündendir.

2018 Gelin Başı Modelleri

Gelin başları her zaman bir güzellik ve gelini diğer misafirlerden ayıran tür olarak görülmekte ve gelin başları hep saatlik zaman ile yapılmakta.

Tesettürlü bayanlar ise gelinlerde genelde beyaz sade baş örtüsü ile görülmekte fakat gelin olan bayanların ve tesettür giyen kadınların baş örtü modellerinde çok geniş desen değişiklikler yapılmıştır moda tasarımcıları hep yeni bir model çıkarıp gelin olan tesettürlü bayanların güzel görüntü vermelerine yardımcı olmaktadır.


 

Gelinin ortamda teknik açıdan daha güzel görüntü vermesini sağlamakta olan bu baş örtüleri çokça beğenilmekte ve alımında da bir hayli artış görülmektedir. Modelleme açısından son derece görüntü hazzına ulaşan bir görüntü verilmesinde yardımcı modellemeler ortaya atılmaktadır.

Gelin Başı Tesettür Modelleri

Gelinlerin duvak olarak beyaz renk gelinliklerde birinci sırada model renk olma özelliğini devam ettirmekte ve beyaz renge olan ilgi çok olunca bu renk üzerinden modellemeler daha fazla çıkmaktadır.

Tesettürlü Gelinler İçin En Güzel Türban Modelleri

2018 dantelli tesettür gelin başı

Çiçek desenli uğur böcekli olan tesettür modellerine rastlamanız çok normal her türlü tesettür modeli bulunmakta fakat bu ürünleri aramanız ve bir tuş ile ulaşmanıza bakmaktadır. Başı göstermeyen pullu desenler ile yapılan modeller 2018 yılında çok sevilen modeller arasında yerini alacaktır.

2018 Taçlı tesettür gelin başı

Bunun yanında gelinlik ile baş örtüsünü aynı anda kombin yapıp ikisiyle güzel bir desen çıkarmak gibi farklı tarzlara da yer verilmiştir. Gelinlik baş örtüsünün amacı ilgi çekmektir.

Bu yazıyı okuyanlar 2019 Tesettür Gelin Başı Modelleri ve Asaletiyle Büyüleyen 2019 Tesettür Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla